درباره ما

 

در عصر کنونی، توجه به معیارهای اصلی تکنولوژی و روند رشد جهانی، تاثیر به سزایی در رشد و شکوفایی بیشتر در زمینه های مختلف زندگی خواهد داشت. زمانی که از استفاده کودک خود از وسایل و ابزار جدید تکنولوژی شگفت زده می شوید و مشاهده می کنید که کودکتان بدون هیچ آموزش قبلی، تنها با دیدن شما، اکنون می تواند از یک گوشی تلفن همراه لمسی به راحتی استفاده کند، شاید باور کنید که کودکان امروز قابلیت های شگفت انگیزی دارند که وظیفه ما را به عنوان والدین در برخورد با آن ها بسیار دشوار می سازد.

چگونگی فراهم کردن شرایط مناسب برای رشد این استعدادها و توانایی ها، بسیار در روند رشد ذهنی کودک مفید خواهد بود.

مقوله زبان نیز یکی از این موارد حساس و مهم در زندگی کودک است. کودکان آنچنان در شنیدن و ضبط واژه ها، آواها و جملات سریع پیش می روند که این روند رشد آن ها گاهی محسوس نیست.

مجموعه زبانآموز نتیجه سالها تلاش و آزمون روشهای آموزش زبان به کوکان است که توسط چند تن از علاقمندان زبان انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی پشتیبانی می گرددو برآن است تا والدین را در زمینه رشد و شکوفایی فرزندان یاری نماید و این امر را ابتدا با راه اندازی صفحه اینستاگرام آغاز نمود و پس از اندی سال تلاش ، برآن شد تا با راه اندازی وب سایت ، بتواند مجموعه های گردآوری شده را در بستری وسیع و امن و با هزینه اندک در اختیار مخاطبانش قرار دهد . 

خوشحالیم که ما را انتخاب کرده اید و به ما اعتماد دارید 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top