قوانین و مقررات

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات زبانآموز
ورود کاربران به وب‏‌سایت زبانآموز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط زبانآموز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های زبانآموز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین سایت

  • با پرداخت مبلغ سرویس تا زمانی که فرصت دانلود شما منقضی نشده باشد ، امکان دانلود نامحدود تمام کارتون ها در تمامی زبان ها وجود دارد . 

  • فایلهای قرار گرفته بر روی وب سایت با فرمت MP4 می باشد و با کیفیت مطلوب می باشد و می توان پس از دانلود بر روی فلش و یا DVD استفاده فرمائید.

  • کلیه فایل ها بر روی سرور ایران قرار گرفته است ودر صورت دانلود از داخل ایران و عدم فعال سازی فیلتر شکن حجم شما بصورت نیم بها محاسبه می گردد .

  • در صورت هر گونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی می توانید با شماره همراه 09174560692 تماس حاصل فرمائید . 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top